Jak začít

Nejprve si všimněte, jak jsou na stránce rozloženy hlavní ovládací prvky, které budete používat pro práci se systémem. Pomocí záložek v levé horní části je možné přepnout systém do jiného jazyka. Především po přihlášení do systému budou důležité hlavní záložky v pravé horní části. Podle toho, která z hlavních záložek bude aktivní, se bude měnit obsah levého menu (odkazy ve světle modré části nalevo).

Abyste mohli začít se systémem pracovat, musíte se zaregistrovat a vytvořit si tak vlastní účet v systému. Klikněte na odkaz a zaregistrujte se. Údaje, které uvedete při registraci (e-mailovou adresu a heslo) budete používat pro přihlášení do systému.

Registrací do systému vyjadřujete svůj souhlas s obsahem dokumentů Pravidla užívání a Právní doložka a zavazujete se je respektovat.

Přihlaste se do systému (Do políčka „E-mail“ nalevo zapište Vaši e-mailovou adresu, kterou jste uvedli při registraci a do políčka „Heslo“, zapište své heslo. Poté klikněte na tlačítko „Ok“).

Po přihlášení můžete hned začít pracovat se systémem. Po kliknutí na některý z odkazů v levém menu se vám v horní části stránky zobrazí další řada záložek vztahujících se k vybranému odkazu. Zde nejprve věnujte pozornost záložce „Info“, kde najdete potřebné základní informace, jak s touto částí systému pracovat.

Systém je pro běžnou práci přednastaven. Pokud si ale budete chtít některé vlastnosti upravit, projděte části nazvané „Nastavení“, kde můžete řadu parametrů doladit podle vlastních představ.

Neváhejte a všechny funkce systému prozkoumejte a vyzkoušejte. Pokud si nebudete s něčím vědět rady, pokuste se nejprve najít požadované informace na záložkách „Info“, „Help“ a „FAQ“. V případě, že ani tak nenajdete řešení svého problému, neváhejte a obraťte se přímo na nás.